קידום אתרים

קידום אתריםעצמאות וקדימות על פני המתחרים. קידום אתרים והדרכה בתחום לאורך שנים. אנו מציעים לכם להתבסס בנישה שלכם על מנת שלקוחות חדשים יחשפו לאתר שלכם. הכרה עם מגמות הגולשים באינטרנט ושימוש בתשתית אתר וורדפרס, עיצוב וקוד אתר מקצועי וקידום אתר המתבצע בהתאמה למנועי חיפוש ולשינויים החלים בתחום.

SEO – אסטרטגיה שיווקית – כיצד תקדמו את האתר שלכם?

באופן עצמאי עם עזרה מקצועית

אפשר ליישם קידום אתרים לאחר כמה שיעורים פרטיים בבניית אתרים ועם הדרכה כיצד ליצור תוכן. האפשרות זולה מכיוון שהלימוד מהיר והיישום קל אולם יש צורך בהשקעה של זמן מצדכם או מצד העובדים שלכם.

רכישת שירות קידום אתרים

  1. שירות של קידום אתרים.
  2. "קידום ממומן" ודף נחיתה.

מעולם לא היה קל יותר לקדם אתר!

צור קשר למידע נוסף
גם בקידום ממומן וגם בקידום אורגני, התקציב תלוי בעלות מילה (או יותר) רלוונטית לנישה שלכם ובתחרות הקיימת על אותה מילה.

קידום אתרים Search engine optimization – SEO, הינו אסטרטגיה שיווקית באינטרנט שנקבעת על ידי הכרת הטכנולוגיה לפיה מנועי חיפוש עובדים ועל ידי הכרת מגמות הגולשים בחיפוש באינטרנט.

הצלחת אתר אינטרנט נקבעת בין השאר על ידי התייחסות לשני מרכיבים אלו על מנת שמנועי חיפוש (רובוטים) כגוגל, יקבעו שהאתר שלכם אמין, שתכניו מעניינים את הגולשים ובשל כך יתנו לו ציון טוב ויציגו אותו בקדימות על פני אתרים אחרים עם תכנים דומים ובכך יגרמו ללקוח הפוטנציאלי לפנות אליכם.

קידום ופרסום באינטרנט

אם עד היום היה הקדשתם זמן לעדכון וקידום האתר שלכם ו/או השתמשתכם לצורך כך בשירותי מומחים, נהגתם נכון. הוותק שהאתר שלכם צבר חשוב!
אולם, יש צורך כמובן להראות נוכחות ולפרסם במדיות נוספות כ- YouTube (סרטים, תמונות ועוד) ובמדיות חברתיות כ- פייסבוק, לינקדאין וטוויטר באופן שוטף.

שיווק באינטרנט